Follow Us on Twitter
Follow Us on Facebook
Follow Us with Rss

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2013-14

1η αγωνιστική

Σάββατο 12/10/2013 Ζηρίνειο 19.00: Α.Ο. Κηφισιάς – Φοίνικας Σύρου 3-1

Σάββατο 12/10/2013 Ρέντη 18:00: Ολυμπιακός – Λαμία 3-0

Σάββατο 12/10/2013 Μίκρα 20:00: Άρης – Εθνικός Αλεξανδρουπολης 2-3

Σάββατο 12/10/2013 Αιγίνιο 20:00: Νίκη Αιγινίου – ΠΑΟΚ 1-3

Σάββατο 12/10/2013 Παναχαϊκή 19:00: Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός 3-1

Κυριακή 13/10/2013 Βόχα 16.00: Παμβοχαϊκός – ΑΕΚ 1-3

2η αγωνιστική

Παρασκευή 18/10/2013 Σύρος 19:30: Φοίνικας Σύρου – Ολυμπιακός 3-2

Σάββατο 19/10/2013 ΠΑΟΚ 16:00: ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 2-3

Σάββατο 19/10/2013 Αιγίνιο 19:00: Νίκη Αιγινίου – Α.Ο. Κηφισιάς 0-3

Σάββατο 19/10/2013 Λαμία: 19:00 Λαμία – Άρης 3-1

Σάββατο 19/10/2013 Αλεξανδρούπολης 19:00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Παναχαϊκή 3-1

Κυριακή 20/10/2013 Πανελληνίος 17:00: Παναθηναϊκός – Παμβοχαϊκός 0-3

3η αγωνιστική

Σάββατο 26/10/2013 Μίκρα 20:00: Άρης – Φοίνικας Σύρου 1-3

Σάββατο 26/10/2013 Παναχαϊκή 19:00: Παναχαϊκή – Λαμία 2-3

Σάββατο 26/10/2013 Γλυφάδα 21:00 ΑΕΚ – Παναθηναϊκός 3-0

Σάββατο 26/10/2013 Ζηρίνειο 19:00: Α.Ο. Κηφισιάς – ΠΑΟΚ 2-3

Κυριακή 27/10/2013 Ρέντη 16:00: Ολυμπιακός – Νίκη Αιγινίου 3-0

Κυριακή 27/10/2013 Βόχα 19:00: Παμβοχαϊκός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 0-3

4η αγωνιστική

Σάββατο 2/11/2013 Αιγίνιο 19.00: Νίκη Αιγινίου –  Άρης 2-3

Σάββατο 2/11/2013 Ζηρίνειο 19.00: Α.Ο. Κηφισιάς – Ολυμπιακός 3-0

Σάββατο 2/11/2013 Σύρος 18:00 Φοίνικας Σύρου – Παναχαϊκή 3-0

Σάββατο 2/11/2013 Λαμία 18:00: Λαμία – Παμβοχαϊκός 3-0

Δευτέρα 4/11/2013 Αλεξανδρούπολης 17:00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΕΚ 3-1

Δευτέρα 4/11/2013 ΠΑΟΚ 17:00: ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός 3-1

5η αγωνιστική

Σάββατο 9/11/2013 Μίκρας 17:00: Άρης – Α.Ο. Κηφισιάς 2-3

Σάββατο 9/11/2013 Πανελλήνιος 18:30: Παναθηναϊκός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-3

Σάββατο 9/11/2013 Ρέντη 19:00: Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ 3-0

Κυριακή 10/11/2013 Γλυφάδα 16:00: ΑΕΚ – Λαμία 2-3

Κυριακή 10/11/2013 Παναχαϊκή 19:00: Παναχαϊκή – Νίκη Αιγινίου 0-3

Δευτέρα 11/11/2013 Βόχα 17:00 Παμβοχαϊκός – Φοίνικας Σύρου 0-3

6η αγωνιστική

Σάββατο 16/11/2013 Σύρος 18:00: Φοίνικας Σύρου – ΑΕΚ 3-0

Σάββατο 16/11/2013 Αιγίνιο 19:00: Νίκη Αιγινίου – Παμβοχαϊκός 3-2

Σάββατο 16/11/2013 Ζηρίνειο 19:00: Α.Ο. Κηφισιάς – Παναχαϊκή 3-1

Σάββατο 16/11/2013 Ρέντη 19:00: Ολυμπιακός –  Άρης 3-0

Σάββατο 16/11/2013 Λαμία 19:00: Λαμία – Παναθηναϊκός 3-0

Σάββατο 16/11/2013 ΠΑΟΚ 20:30: ΠΑΟΚ – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 0-3

7η αγωνιστική

Σάββατο 23/11/2013 Βόχα 19:00: Παμβοχαϊκός – Α.Ο. Κηφισιάς 3-2

Σάββατο 23/11/2013 Γλυφάδα 20:00: ΑΕΚ – Νίκη Αιγινίου 3-0

Σάββατο 23/11/2013 Αλεξανδρούπολη 20:00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Λαμία 3-0

Σάββατο 23/11/2013 Πανελλήνιος 20:30: Παναθηναϊκός – Φοίνικας Σύρου 1-3

Κυριακή 24/11/2013 Παναχαϊκή 16:00: Παναχαϊκή – Ολυμπιακός 3-2

Δευτέρα 25/11/2013 Μίκρα 17:00: Άρης – ΠΑΟΚ 2-3

8η αγωνιστική

Παρασκευή 29/11/2013 Ρέντη 19:00: Ολυμπιακός – Παμβοχαϊκός 3-1

Σάββατο 30/11/2013 Αιγίνιο 19:00: Νίκη Αιγινίου – Παναθηναϊκός 3-2

Σάββατο 30/11/2013 Ζηρίνειο 19:30: Α.Ο. Κηφισιάς – ΑΕΚ 2-3

Σάββατο 30/11/2013 Μίκρα 20:00: Άρης – Παναχαϊκή 3-0

Κυριακή 1/12/2013 ΠΑΟΚ 16:00: ΠΑΟΚ – Λαμία 2-3

Δευτέρα 2/12/2013 Σύρος 20:00: Φοίνικας Σύρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-2

9η αγωνιστική

Σάββατο 7/12/2013 Μίλωνα 16:00: ΑΕΚ – Ολυμπιακός 1-3

Σάββατο 7/12/2013 Λαμία 19:00: Λαμία – Φοίνικας Σύρου 0-3

Σάββατο 7/12/2013 Βόχα 19:00: Παμβοχαϊκός – Άρης 1-3

Σάββατο 7/12/2013 Αλεξανδρούπολη 19:00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Νίκη Αιγινίου 3-0

Σάββατο 7/12/2013 Πανελλήνιος 19:00: Παναθηναϊκός – Α.Ο. Κηφισιάς 0-3

Κυριακή 8/12/2013 Παναχαϊκή 19:00: Παναχαϊκή – ΠΑΟΚ 1-3

10η αγωνιστική

Σάββατο 14/12/2013 Αιγίνιο 19:00: Νίκη Αιγινίου – Λαμία 3-0

Σάββατο 14/12/2013 Ζηρίνειο 19:00: Α.Ο. Κηφισιάς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 0-3

Σάββατο 14/12/2013 Μίκρα 21:00: Άρης – ΑΕΚ 3-2

Σάββατο 14/12/2013 Ρέντη 21:30: Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός 3-0

Κυριακή 15/12/2013 ΠΑΟΚ 17:00: ΠΑΟΚ – Φοίνικας Σύρου 0-3

Δευτέρα 16/12/2013 Παναχαϊκή 19:00: Παναχαϊκή – Παμβοχαϊκός 3-2

11η αγωνιστική

Παρασκευή 20/12/2013 Πανελλήνιος 20:00: Παναθηναϊκός – Άρης 0-3

Σάββατο 21/12/2013 Αλεξανδρούπολης 17:00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ολυμπιακός 3-2

Σάββατο 21/12/2013 Σύρος 19:00: Φοίνικας Σύρου – Νίκη Αιγινίου 3-0

Σάββατο 21/12/2013 Βόχα 19:00: Παμβοχαϊκός – ΠΑΟΚ 3-1

Σάββατο 21/12/2013 Λαμία 19:00: Λαμία – Α.Ο. Κηφισιάς 0-3

Σάββατο 21/12/2013 Γλυφάδα 19:00: ΑΕΚ – Παναχαϊκή 3-1

12η αγωνιστική

Σάββατο 11/1/2014 Σύρος 18:00: Φοίνικας Σύρου – Α.Ο. Κηφισιάς 0-3

Σάββατο 11/1/2014 Αλεξανδρούπολη 19:00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης 3-2

Σάββατο 11/1/2014 ΠΑΟΚ 19:00: ΠΑΟΚ – Νίκη Αιγινίου 3-1

Σάββατο 11/1/2014 Λαμία 19:30: Λαμία – Ολυμπιακός 0-3

Κυριακή 12/1/2014 Γλυφάδα 17:30: ΑΕΚ – Παμβοχαϊκός 3-1

Δευτέρα 13/1/2014 Πανελλήνιος 17:00: Παναθηναϊκός – Παναχαϊκή 3-1

13η αγωνιστική

Παρασκευή 17/1/2014 Βόχα 19:00: Παμβοχαϊκός – Παναθηναϊκός 1-3

Σάββατο 18/1/2014 Ρέντη 20:00: Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου 3-2

Σάββατο 18/12014 Μίκρα 20:30: Άρης – Λαμία 3-1

Κυριακή 19/1/2014 Γλυφάδα 17:00: ΑΕΚ – ΠΑΟΚ 3-1

Κυριακή 19/1/2014 Ζηρίνειο 18:30: Α.Ο. Κηφισιάς – Νίκη Αιγινίου 3-0

Κυριακή 19/1/2014 Παναχαϊκή 19:00: Παναχαϊκή – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-3

14η αγωνιστική

Παρασκευή 24/1/2014 Πανελλήνιος 19:00: Παναθηναϊκός – ΑΕΚ 3-2

Σάββατο 25/1/2014 Σύρος 19:00: Φοίνικας Σύρου – Άρης 3-0

Σάββατο 25/1/2014 Αλεξανδρούπολη 19:00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Παμβοχαϊκός 3-0

Σάββατο 25/1/2014 Αιγίνιο 19:00: Νίκη Αιγινίου – Ολυμπιακός 0-3

Σάββατο 25/1/2014 Λαμία 19:00: Λαμία – Παναχαϊκή 3-1

Κυριακή 26/1/2014 ΠΑΟΚ 16:00: ΠΑΟΚ – Α.Ο. Κηφισιάς 2-3

15η αγωνιστική

Σάββατο 8/2/2014 Πανελλήνιος 18:00: Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ 3-2

Σάββατο 8/2/2014 Βόχα 19:00: Παμβοχαϊκός – Λαμία 3-1

Σάββατο 8/2/2014 Γλυφάδα 19:30: ΑΕΚ – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1

Σάββατο 8/2/2014 Μίκρα 20:30: Άρης – Νίκη Αιγινίου 2-3

Κυριακή 9/2/2014 Ρέντη 16:00: Ολυμπιακός – Α.Ο. Κηφισιάς 1-3

Δευτέρα 10/2/2014 Παναχαϊκή 18:00: Παναχαϊκή – Φοίνικας Σύρου 0-3

16η αγωνιστική

Παρασκευή 14/2/2014 Ζηρίνειο 19:30: Α.Ο. Κηφισιάς – Άρης 3-1

Σάββατο 15/2/2014 ΠΑΟΚ 17:00: ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός 1-3

Σάββατο 15/2/2014 Αιγίνιο 19:00: Νίκη Αιγινίου – Παναχαϊκή 1-3

Σάββατο 15/2/2014 Σύρος 19:00: Φοίνικας Σύρου – Παμβοχαϊκός 2-3

Σάββατο 15/2/2014 Αλεξανδρούπολη 19:00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Παναθηναϊκός 0-3

Σάββατο 15/2/2014 Λαμία 19:00: Λαμία – ΑΕΚ 3-0

17η αγωνιστική

Σάββατο 22/2/2014 Μίκρα 16:30: Άρης – Ολυμπιακός 0-3

Σάββατο 22/2/2014 Αλεξανδρούπολη 19:00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ 3-1

Σάββατο 22/2/2014 Βόχα 19:00: Παμβοχαϊκός – Νίκη Αιγινίου 3-1

Σάββατο 22/2/2014 Γλυφάδα 20:00: ΑΕΚ – Φοίνικας Σύρου 2-3

Κυριακή 23/2/2014 Παναχαϊκή 16:00: Παναχαϊκή – Α.Ο. Κηφισιάς 3-2

Κυριακή 23/2/2014 Πανελλήνιος 20:00: Παναθηναϊκός – Λαμία 3-0

18η αγωνιστική

Παρασκευή 28/2/2014 ΠΑΟΚ 20:00: ΠΑΟΚ – Άρης 3-0

Σάββατο 1/3/2014 Σύρος 17:00: Φοίνικας Σύρου – Παναθηναϊκός 3-0

Σάββατο 1/3/2014 Ρέντη 17:00: Ολυμπιακός – Παναχαϊκή 3-1

Σάββατο 1/3/2014 Αιγίνιο 19:00: Νίκη Αιγινίου – ΑΕΚ 0-3

Σάββατο 1/3/2014 Ζηρίνειο 19:00: Α.Ο. Κηφισιάς – Παμβοχαϊκός 3-1

Σάββατο 1/3/2014 Λαμία 19:30: Λαμία – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-0

19η αγωνιστική

Σάββατο 8/3/2014 Γλυφάδα 17:30: ΑΕΚ – Α.Ο. Κηφισιάς 0-3

Σάββατο 8/3/2014 Βόχα 19:00: Παμβοχαϊκός – Ολυμπιακός 0-3

Σάββατο 8/3/2014 Παναχαϊκή 19:00: Παναχαϊκή – Άρης 3-1

Σάββατο 8/3/2014 Λαμία 19:00: Λαμία – ΠΑΟΚ 3-1

Κυριακή 9/3/2014 Πανελλήνιος 16:30: Παναθηναϊκός – Νίκη Αιγινίου 3-0

Δευτέρα 10/3/2014 Αλεξανδρούπολη 18:00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Φοίνικας Σύρου 3-1

20η αγωνιστική

Σάββατο 22/3/2014 Σύρος 19:30: Φοίνικας Σύρου – Λαμία 3-2

Σάββατο 22/3/2014 Μίκρα 19:30: Άρης – Παμβοχαϊκός 2-3

Σάββατο 22/3/2014 Ρέντη 19:30: Ολυμπιακός – ΑΕΚ 3-1

Σάββατο 22/3/2014 Αιγίνιο 19:30: Νίκη Αιγινίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-2

Κυριακή 23/3/2014 ΠΑΟΚ 20:00: ΠΑΟΚ – Παναχαϊκή 3-0

Δευτέρα 24/3/2014 Ζηρίνειο 19:00: Α.Ο. Κηφισιάς – Παναθηναϊκός 3-0

21η αγωνιστική

Σάββατο 29/3/2014 Σύρος 19:00: Φοίνικας Σύρου – ΠΑΟΚ 3-2

Σάββατο 29/3/2014 Πανελλήνιος 19:00: Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός 1-3

Σάββατο 29/3/2014 Γλυφάδα 19:00: ΑΕΚ – Άρης 3-0

Σάββατο 29/3/2014 Αλεξανδρούπολη 19:00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ο. Κηφισιάς 3-1

Σάββατο 29/3/2014 Βόχα 19:00: Παμβοχαϊκός – Παναχαϊκή 3-2

Σάββατο 29/3/2014 Λαμία 19:00: Λαμία – Νίκη Αιγινίου 2-3

22η αγωνιστική

Σάββατο 5/4/2014 Αιγίνιο 19:00: Νίκη Αιγινίου – Φοίνικας Σύρου 0-3

Σάββατο 5/4/2014 Ρέντη 19:00: Ολυμπιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-2

Σάββατο 5/4/2014 Ζηρίνειο 19:00: Α.Ο. Κηφισιάς – Λαμία 3-0

Σάββατο 5/4/2014 Μίκρα 19:00: Άρης – Παναθηναϊκός 0-3

Σάββατο 5/4/2014 ΠΑΟΚ 19:00: ΠΑΟΚ – Παμβοχαϊκός 3-2

Σάββατο 5/4/2014 Παναχαϊκή 19:00: Παναχαϊκή – ΑΕΚ 0-3

 

ΠΛΕΪ – ΟΦ (1-4)

Ημιτελικοί

Πέμπτη 10/4/2014 Ρέντη 17:30: Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου 3-0

Πέμπτη 10/4/2014 Ζηρίνειο 19:30: ΑΟ Κηφισιάς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-3

Παρασκευή 11/4/2014 Ρέντη 17:30: Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου 3-2

Παρασκευή 11/4/2014 Ζηρίνειο 19:30: ΑΟ Κηφισιάς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 0-3

Τρίτη 15/4/2014 Αλεξανδρούπολη 17:30: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Κηφισιάς 3-0

Τρίτη 15/4/2014 Σύρος 19:30: Φοίνικας Σύρου – Ολυμπιακός 3-2

Τετάρτη 16/4/2014 Σύρος 19:30: Φοίνικας Σύρου – Ολυμπιακός 3-2

Τετάρτη 23/4/2014 Ρέντη 17:30: Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου 3-1

 

ΠΛΕΪ – ΟΦ (5-8)

Α’ φάση

Σάββατο 12/4/2014 Γλυφάδα 20.00: ΑΕΚ – Παμβοχαϊκός 2-3

Σάββατο 12/4/2014 Λαμία 19.00: Λαμία – ΠΑΟΚ 0-3

Β’ φάση

Τετάρτη 16/4/2014 Βόχα 19.30: Παμβοχαϊκός – ΠΑΟΚ 3-2

Τετάρτη 23/4/2014 ΠΑΟΚ: ΠΑΟΚ – Παμβοχαϊκός 0-3

 

ΠΛΕΪ – ΑΟΥΤ (9-12)

1η Αγωνιστική Play Out
Τετάρτη 9/4/2014 Μίκρας 20.00: Άρης – Νίκη Αιγινίου 3-1
Τετάρτη 9/4/2014 Παναχαϊκής 20.00: Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός 3-1
2η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 12/4/2014 Γυμναστήριο Πανελληνίου 19.00: Παναθηναϊκός – Αρης 3-2
Σάββατο 12/4/2014 Γυμναστήριο Αιγινίου 19.00: Νίκη Αιγινίου – Παναχαϊκή 2-3
3η Αγωνιστική Play Out
Τετάρτη 16/4/2014 Γυμναστήριο Πανελληνίου 20.00: Παναθηναϊκός – Νίκη Αιγινίου 3-1
Τετάρτη 16/4/2014 Γυμναστήριο Μίκρας 20.00: Άρης – Παναχαϊκή 1-3
4η Αγωνιστική Play Out
Πέμπτη 24/4/2014 Αιγινίο 20.00: Νίκη Αιγινίου – Άρης 1-3
Πέμπτη 24/4/2014 Πανελληνίος 20.00: Παναθηναϊκός – Παναχαϊκή 3-1
5η Αγωνιστική Play Out
Κυριακή 27/4/2014 Μίκρας 19.00: Άρης – Παναθηναϊκός 3-1
Κυριακή 27/4/2014 Παναχαϊκής 19.00: Παναχαϊκή – Νίκη Αιγινίου 3-1
6η Αγωνιστική Play Out
Πέμπτη 1/5/2014 Αιγίνιο 20.00: Νίκη Αιγινίου – Παναθηναϊκός
Πέμπτη 1/5/2014 Παναχαϊκής 20.00: Παναχαϊκή – Άρης
VOLLEYLEAGUE OΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ
Θ. Ομάδα Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Α.Σ.Άρης 5 32 (46-63) 3 2
2. Παναθηναϊκός 5 31 (42-58) 3 2
3. Παναχαϊκή 5 28 (43-65) 4 1
4. Νίκη Αιγινίου 5 18 (32-67) 0 5