Follow Us on Twitter
Follow Us on Facebook
Follow Us with Rss

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2012-13

ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
15/10/2012 – 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-3
13/10/2012 – 19:00 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0-3
13/10/2012 – 19:00 ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ 2-3
13/10/2012 – 18:30 Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 1-3
13/10/2012 – 19:00 Α.Σ. ΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
14/10/2012 – 18:00 Π.Α.Ο.Κ. Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 3-0

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
19/10/2012 – 18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 3-0
20/10/2012 – 17:00 Π.Α.Ο.Κ. Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ 3-2
20/10/2012 – 17:00 Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0-3
20/10/2012 – 19:00 Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 3-1
20/10/2012 – 19:00 Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ 3-1
20/10/2012 – 19:00 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3

3η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
27/10/2012 – 18:30 Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0-3
27/10/2012 – 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ 3-2
27/10/2012 – 19:00 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 3-0
27/10/2012 – 19:30 Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-3
31/10/2012 – 19:00 ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 2-3
07/11/2012 – 18:30 Α.Σ. ΑΡΗΣ Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 3-0

 4η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
04/11/2012 – 17:00 Π.Α.Ο.Κ. Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3-1
03/11/2012 – 19:00 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 3-1
03/11/2012 – 19:00 Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ Α.Σ. ΑΡΗΣ 1-3
03/11/2012 – 19:00 Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
03/11/2012 – 19:00 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 3-0
05/11/2012 – 18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 3-0

5η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
09/11/2012 – 19:00 ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 3-0
10/11/2012 – 17:00 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 1-3
10/11/2012 – 18:30 Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ 3-1
28/11/2012 – 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. Π.Α.Ο.Κ. 3-0
28/11/2012 – 19:00 Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ 3-0
09/11/2012 – 19:00 Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 2-3

6η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
20/11/2012 – 18:30 Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. ΑΡΗΣ 0-3
18/11/2012 – 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
17/11/2012 – 19:00 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 3-0
18/11/2012 – 18:00 ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3-1
19/11/2012 – 19:00 Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-3
18/11/2012 – 19:00 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 2-3

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
24/11/2012 – 17:00 Α.Σ. ΑΡΗΣ Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ 3-1
24/11/2012 – 18:30 Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1-3
24/11/2012 – 19:00 Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Π.Α.Ο.Κ. 3-1
24/11/2012 – 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 2-3
24/11/2012 – 19:00 Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ 3-0
26/11/2012 – 18:00 Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 2-3

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
03/12/2012 – 18:00 Π.Α.Ο.Κ. Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 3-1
01/12/2012 – 19:00 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
01/12/2012 – 19:00 ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ 3-0
01/12/2012 – 18:30 Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 3-1
01/12/2012 – 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 3-1
01/12/2012 – 19:00 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ 3-0

9η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
08/12/2012 – 17:30 Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ Π.Α.Ο.Κ. 0-3
08/12/2012 – 19:00 Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ 3-2
08/12/2012 – 19:00 Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 2-3
08/12/2012 – 19:00 Α.Σ. ΑΡΗΣ Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3-2
08/12/2012 – 18:00 Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 1-3
08/12/2012 – 20:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2-3

10η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
16/12/2012 – 18:00 Π.Α.Ο.Κ. Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ 3-0
15/12/2012 – 19:00 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 0-3
15/12/2012 – 17:00 ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 3-1
15/12/2012 – 18:30 Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
15/12/2012 – 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. Α.Σ. ΑΡΗΣ 0-3
17/12/2012 – 18:00 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0-3

11η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
23/12/2012 – 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Π.Α.Ο.Κ. 3-0
22/12/2012 – 17:00 Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ 3-2
22/12/2012 – 19:00 Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 1-3
22/12/2012 – 19:00 Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3-1
22/12/2012 – 17:00 Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 3-2
22/12/2012 – 19:00 Α.Σ. ΑΡΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2-3

12η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
05/01/2013 – 17:00 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 2-3
16/01/2013 – 19:00 Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 3-1
05/01/2013 – 17:00 Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Α.Σ. ΑΡΗΣ 3-1
05/01/2013 – 18:00 Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 0-3
05/01/2013 – 17:00 Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3-0
05/01/2013 – 20:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ 3-1

13η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
12/01/2013 – 21:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 0-3
12/01/2013 – 19:00 Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1-3
12/01/2013 – 19:00 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ Π.Α.Ο.Κ. 3-2
120/1/2013 – 17:00 ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 3-0
120/1/2013 – 18:30 Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ 3-1
11/01/2013 – 18:30 Α.Σ. ΑΡΗΣ Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 2-3

14η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
21/01/2013 – 18:00 Π.Α.Ο.Κ. ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 3-0
19/01/2013 – 19:00 Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-1
19/01/2013 – 19:30 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ 0-3
19/01/2013 – 18:00 Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 0-3
19/01/2013 – 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3-0
19/1/2013 – 17:00 Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΡΗΣ 3-1

15η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
26/01/2013 – 19:00 Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 3-0
26/01/2013 – 18:00 Α.Σ. ΑΡΗΣ Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ 3-0
26/01/2013 – 17:00 Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 1-3
26/01/2013 – 17:00 ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ 3-0
27/01/2013 – 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 2-3
26/01/2013 – 18:30 Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 3-2

16η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
02/02/2013 – 16:30 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 3-2
02/02/2013 – 18:00 Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-2
04/02/2013 – 17:00 Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 3-1
02/02/2013 – 19:00 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3-1
02/02/2013 – 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Α.Σ. ΑΡΗΣ 3-2
03/02/2013 – 17:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 3-1

17η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
09/2/2013 – 19:00 Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ 3-0
09/2/2013 – 17:00 Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 3-2
09/2/2013 – 18:30 Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 0-3
09/2/2013 – 17:00 Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 2-3
09/2/2013 – 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ 3-1
11/2/2013 – 17:30 Α.Σ. ΑΡΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 2-3

18η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
16/2/2013 – 18:00 Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 0-3
15/2/2013 – 18:00 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0-3
16/2/2013 – 19:00 ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 3-0
15/2/2013 – 20:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 3-1
16/2/2013 – 18:00 Π.Α.Ο.Κ. Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
16/2/2013 – 19:00 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ Α.Σ. ΑΡΗΣ 2-3

19η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
23/2/2013 – 17:00 Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0-3
23/2/2013 – 18:00 Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 3-1
24/2/2013 – 17:00 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 3-1
24/2/2013 – 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0-3
25/2/2013 – 18:00 Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 3-2
23/2/2013 – 19:00 Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ 3-0

20η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
03/9/2013 – 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ 3-0
11/3/2013 – 18:00 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 3-0
09/3/2013 – 17:00 Π.Α.Ο.Κ. Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 3-1
09/3/2013 – 19:00 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 2-3
09/3/2013 – 19:00 ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-1
09/3/2013 – 20:45 Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ 3-0

21η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
16/3/2013 – 19:00 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 0-3
16/3/2013 – 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 3-0
16/3/2013 – 17:00 Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 3-2
18/3/2013 – 18:00 Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2-3
16/3/2013 – 18:00 Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ Π.Α.Ο.Κ. 0-3
16/3/2013 – 19:00 Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ 3-2

22η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
30/3/2013 – 16:30 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ 2-3
30/3/2013 – 16:30 Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 3-2
30/3/2013 – 16:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-2
30/3/2013 – 16:30 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ 3-1
30/3/2013 – 16:30 ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 3-2
30/3/2013 – 16:30 Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 3-0

 

ΠΛΕΙ-ΟΦ (1-4)

Ημιτελικοί

Παρασκευή 5/4/2013 17:30 Παμβοχαϊκός ΠΑΟΚ 3-2
Παρασκευή 5/4/2013 20:00 Ολυμπιακός Εθνικός Αλεξ. 3-1
Σάββατο 6/4/2013 17:30 Παμβοχαϊκός ΠΑΟΚ 3-1
Σάββατο 6/4/2013 20:00 Ολυμπιακός Εθνικός Αλεξ. 3-0
Τετάρτη 10/4/2013 17:30 ΠΑΟΚ Παμβοχαϊκός 2-3
Τετάρτη 10/4/2013 20:00 Εθνικός Αλεξ. Ολυμπιακός 0-3

Τελικοί

1ος Τελικός – Δευτέρα 15 Απριλίου 2013:

Ρέντη «Μελίνα Μερκούρη» – 19.00 (Novasports): Ολυμπιακός – Παμβοχαϊκός 0-3

2ος Τελικός – Τρίτη 16 Απριλίου 2013:

Ρέντη «Μελίνα Μερκούρη» – 19.00 (Novasports): Ολυμπιακός – Παμβοχαϊκός 3-0

3ος Τελικός – Παρασκευή 19 Απριλίου 2013:

Βραχάτι «Γ.Τριαντάφυλλος» – 19.00 (Novasports): Παμβοχαϊκός – Ολυμπιακός 0-3

4ος Τελικός – Σάββατο 20 Απριλίου 2013:

Βραχάτι «Γ.Τριαντάφυλλος» – 19.00 (Novasports): Παμβοχαϊκός – Ολυμπιακός 0-3

 

ΠΛΕΙ-ΟΦ (5-8)

Κυριακή 7/4/2013 17:30 Άρης ΑΟ Κηφισιάς 3-1
Κυριακή 7/4/2013 19:00 Φοίνικας Σύρου ΓΣ Λαμία 3-2
Σάββατο 13/4/2013 19:00 Άρης Φοίνικας Σύρου 0-3
Σάββατο 20/4/2013 19:00 Φοίνικας Σύρου Άρης 3-0

ΠΛΕΪ-ΑΟΥΤ

1η αγωνιστική – Σάββατο 6 Απριλίου 2013
19.00: Νίκη Αιγινίου – Παναθηναϊκός 3-2

2η αγωνιστική – Τρίτη 9 Απριλίου 2013
17.30: Ηρακλής – Νίκη Αιγινίου 1-3

3η αγωνιστική – Παρασκευή 12 Απριλίου 2013
20.30: Παναθηναϊκός – Ηρακλής 0-3

4η αγωνιστική – Δευτέρα 15 Απριλίου 2013
20.30: Παναθηναϊκός – Νίκη Αιγινίου 2-3

* Δεν πραγματοποιήθηκαν τα δύο τελευταία παιχνίδια Νίκη Αιγινίου-Ηρακλής και Ηρακλής-Παναθηναϊκός, καθώς μετά την 4η αγωνιστική είχε υποβιβαστεί και μαθηματικά ο Παναθηναϊκός.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘΜΟΙ
1. Νίκη Αιγινίου 3 32
2 Ηρακλής 2 26
3. Παναθηναϊκός 3 22