Follow Us on Twitter
Follow Us on Facebook
Follow Us with Rss

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2010-11

 

Πρόγραμμα – Αποτελέσματα Α2 Ανδρών

Φοίνικας Σύρου – ΣΠΑ Καρδίτσας 3-0 (25-13, 25-22, 25-20)
Γαλαξίας – Παναχαϊκή 2-3 (25-23, 25-22, 24-26, 35-37, 13-15)
Μίλων – Οδυσσέας Αμαρουσίου 3-1 (25-18, 25-22, 20-25, 25-23)
Μεταμόρφωση – Κόροιβος Αμαλιάδας 3-0 (25-19, 25-21, 25-17)
Νίκη Αιγινίου – Παμβοχαϊκός 1-3 (14-25, 31-29, 20-25, 17-25)
Ν. Μουδανιά – ΑΕΚ 0-3 (29-31, 18-25, 16-25)

2η Αγωνιστική (Σάββατο 30/10/2010) 
Ν. Μουδανιά – Φοίνικας Σύρου 0-3 (16-25, 09-25, 20-25)
ΣΠΑ Καρδίτσας – Γαλαξίας 3-1 (23-25, 25-13, 25-17, 27-25)
Παναχαϊκή – Μίλων 3-0 (25-16, 25-14, 25-21)
Οδυσσέας Αμαρουσίου – Μεταμόρφωση 3-0 (25-20, 25-19, 25-18)
Κόροιβος Αμαλιάδας – Νίκη Αιγινίου 1-3 (25-22, 17-25, 23-25, 15-25)
Κυρ. 31/10/2010: ΑΕΚ – Παμβοχαϊκός 1-3 (26-28, 25-21, 12-25, 18-25)

3η Αγωνιστική (Σάββατο 20/11/2010) 
Γαλαξίας – Ν. Μουδανιά 3-0 (25-22, 25-16, 25-20)
Μίλων – ΣΠΑ Καρδίτσας 3-2 (25-11, 20-25, 24-26, 25-17, 15-5)
Μεταμόρφωση – Παναχαϊκή 3-0 (25-19, 25-20, 25-16)
Νίκη Αιγινίου – Οδυσσέας Αμαρουσίου 2-3 (24-26, 25-17, 16-25, 25-22, 16-18)
Παμβοχαϊκός – Κόροιβος Αμαλιάδας 3-0 (25-22, 25-14, 25-11)
Φοίνικας Σύρου – ΑΕΚ 3-0 (25-20, 25-19, 25-14)

4η Αγωνιστική (Σάββατο 27/11/2010) 
Ν. Μουδανιά – Μίλων 1-3 (21-25, 25-20, 23-25, 23-25)
Φοίνικας Σύρου – Γαλαξίας 3-0 (25-11, 25-23, 25-19)
ΣΠΑ Καρδίτσας – Μεταμόρφωση 1-3 (23-25, 25-18, 22-25, 24-26)
Παναχαϊκή – Νίκη Αιγινίου 3-0 (25-21, 25-13, 25-22)
Οδυσσέας Αμαρουσίου – Παμβοχαϊκός 1-3 (25-19, 20-25, 17-25, 16-25)
ΑΕΚ – Κόροιβος Αμαλιάδας 2-3 (22-25, 25-22, 25-21, 19-25, 12-15)

5η Αγωνιστική (Σάββατο 4/12/2010) 
Μεταμόρφωση – Ν. Μουδανιά 3-0 (25-23, 25-18, 25-21)
Μίλων – Φοίνικας Σύρου 0-3 (20-25, 23-25, 20-25)
Νίκη Αιγινίου – ΣΠΑ Καρδίτσας 2-3 (25-13, 19-25, 10-25, 25-22, 14-16)
Παμβοχαϊκός – Παναχαϊκή 3-1 (25-23, 28-30, 25-22, 25-18)
Κόροιβος Αμαλιάδας – Οδυσσέας Αμαρουσίου 3-2 (21-25, 23-25, 25-20, 26-24, 15-13)
Γαλαξίας – ΑΕΚ 3-2 (23-25, 33-35, 25-17, 26-24, 17-15)

6η Αγωνιστική (Σάββατο 11/12/2010) 
Ν. Μουδανιά – Νίκη Αιγινίου 0-3 (22-25, 17-25, 14-25)
Φοίνικας Σύρου – Μεταμόρφωση 3-1 (21-25, 25-21, 25-21, 27-25)
Γαλαξίας – Μίλων 0-3 (20-25, 20-25, 14-25)
ΣΠΑ Καρδίτσας – Παμβοχαϊκός 0-3 (19-25, 22-25, 21-25)
Παναχαϊκή – Κόροιβος Αμαλιάδας 2-3 (23-25, 25-22, 27-29, 25-16, 12-15)
ΑΕΚ – Οδυσσέας Αμαρουσίου 1-3 (25-27, 16-25, 26-24, 11-25)

7η Αγωνιστική (Σάββατο 18/12/2010) 
Παμβοχαϊκός – Ν. Μουδανιά 3-0 (25-20, 25-17, 25-19)
Νίκη Αιγινίου – Φοίνικας Σύρου 0-3 (16-25, 21-25, 32-34)
Μεταμόρφωση – Γαλαξίας 3-0 (25-21, 25-11, 25-17)
Κόροιβος Αμαλιάδας – ΣΠΑ Καρδίτσας 0-3 (24-26, 22-25, 22-25)
Οδυσσέας Αμαρουσίου – Παναχαϊκή 3-1 (21-25, 25-19, 25-21, 25-21)
Μίλων – ΑΕΚ 3-1 (25-14, 25-18, 22-25, 25-23)

8η Αγωνιστική (Σάββατο 8/1/2011) 
Ν. Μουδανιά – Κόροιβος Αμαλιάδας 0-3 (24-26, 19-25, 19-25)
Φοίνικας Σύρου – Παμβοχαϊκός 3-1 (25-23, 23-25, 25-20, 25-23)
Γαλαξίας – Νίκη Αιγινίου 3-2 (22-25, 25-18, 25-20, 22-25, 15-10)
Μίλων – Μεταμόρφωση 3-0 (25-22, 25-14, 25-18)
ΣΠΑ Καρδίτσας – Οδυσσέας Αμαρουσίου 1-3 (31-33, 25-15, 21-25, 18-25)
ΑΕΚ – Παναχαϊκή  0-3 (15-25, 22-25, 19-25)

9η Αγωνιστική (Σάββατο 15/1/2011) 
Οδυσσέας Αμαρουσίου – Ν. Μουδανιά 3-0 (25-15, 25-22, 25-23)
Κόροιβος Αμαλιάδας – Φοίνικας Σύρου 1-3 (23-25, 25-19, 19-25, 23-25)
Παμβοχαϊκός – Γαλαξίας 3-0 (25-15, 25-15, 25-15)
Nίκη Αιγινίου – Μίλων 3-1 (25-22, 15-25, 25-22, 25-16)
Παναχαϊκή – ΣΠΑ Καρδίτσας 2-3 (25-14, 25-17, 19-25, 15-25, 13-15)
Μεταμόρφωση – ΑΕΚ 3-1 (25-12, 19-25, 25-15, 25-21)

10η Αγωνιστική (Σάββατο 22/1/2011) 
Ν. Μουδανιά – Παναχαϊκή 1-3 (27-25, 17-25, 11-25, 20-25)
Φοίνικας Σύρου – Οδυσσέας Αμαρουσίου 3-1 (20-25, 25-20, 25-16, 25-20)
Γαλαξίας – Κόροιβος Αμαλιάδας 1-3 (29-31, 25-23, 21-25, 15-25)
Μίλων – Παμβοχαϊκός 1-3 (25-23, 23-25, 13-25, 20-25)
Μεταμόρφωση – Νίκη Αιγινίου 3-0 (25-16, 26-24, 25-17)
ΑΕΚ – ΣΠΑ Καρδίτσας 1-3 (25-19, 15-25, 22-25, 16-25)

11η Αγωνιστική (Σάββατο 29/1/2011) 

ΣΠΑ Καρδίτσας – Ν. Μουδανιά 3-0 (25-18, 25-16, 25-17)
Παναχαϊκή – Φοίνικας Σύρου 3-2 (17-25, 25-18, 26-28, 25-17, 15-12)
Οδυσσέας Αμαρουσίου – Γαλαξίας 0-3 (23-25, 22-25, 21-25)
Κόροιβος Αμαλιάδας – Μίλων 0-3 (16-25, 19-25, 14-25)
Παμβοχαϊκός – Μεταμόρφωση 3-1 (23-25, 25-10, 25-19, 25-15)
Νίκη Αιγινίου – ΑΕΚ 3-2 (25-23, 17-25, 25-17, 19-25, 15-13)

Β’ ΓΥΡΟΣ

12η Αγωνιστική (Σάββατο 5/2/2011)
ΣΠΑ Καρδίτσας – Φοίνικας Σύρου 1-3 (24-26, 26-24, 23-25, 19-25)
Παναχαϊκή – Γαλαξίας 3-0 (30-28, 25-15, 25-16)
Οδυσσέας Αμαρουσίου – Μίλων 1-3 (21-25, 26-24, 22-25, 20-25)
Κόροιβος Αμαλιάδας – Μεταμόρφωση 2-3 (18-25, 25-21, 25-21, 21-25, 7-15)
Παμβοχαϊκός – Νίκη Αιγινίου 3-0 (25-17, 25-22, 25-14)
ΑΕΚ – Ν. Μουδανιά 3-0 (25-19, 26-24, 25-13)

13η Αγωνιστική (Σάββατο 12/2/2011)
Φοίνικας Σύρου – Ν. Μουδανιά 3-0 (25-10, 25-19, 25-19)
Γαλαξίας – ΣΠΑ Καρδίτσας 0-3 (35-37, 20-25, 25-27)
Μίλων – Παναχαϊκή 2-3 (25-18, 20-25, 22-25, 25-15, 11-15)
Μεταμόρφωση – Οδυσσέας Αμαρουσίου 0-3 (18-25, 18-25, 15-25)
Νίκη Αιγινίου – Κόροιβος Αμαλιάδας 3-2 (25-17, 22-25, 25-15, 23-25, 15-12)
Παμβοχαϊκός – ΑΕΚ 3-1 (25-14, 25-17, 23-25, 25-17)

14η Αγωνιστική (Σάββατο 19/2/2011)
Ν. Μουδανιά – Γαλαξίας 0-3 (11-25, 16-25, 09-25)
ΣΠΑ Καρδίτσας – Μίλων 3-2 (21-25, 25-17, 25-17, 22-25, 15-05)
Παναχαϊκή – Μεταμόρφωση 3-1 (25-15, 25-18, 20-25, 25-20)
Οδυσσέας Αμαρουσίου – Νίκη Αιγινίου 3-0 (25-12, 25-20, 25-19)
Κόροιβος Αμαλιάδας – Παμβοχαϊκός 0-3 (13-25, 15-25, 17-25)
ΑΕΚ – Φοίνικας Σύρου 1-3 (23-25, 27-29, 25-23, 19-25)

15η Αγωνιστική (Σάββατο 26/2/2011)
Μίλων – Ν. Μουδανιά 3-0 (25-17, 25-15, 25-19)
Γαλαξίας – Φοίνικας Σύρου 1-3 (18-25, 17-25, 25-22, 17-25)
Μεταμόρφωση – ΣΠΑ Καρδίτσας 2-3 (19-25, 25-14, 19-25, 26-24, 12-15)
Νίκη Αιγινίου – Παναχαϊκή 1-3 (19-25, 27-25, 14-25, 17-25)
Παμβοχαϊκός – Οδυσσέας Αμαρουσίου 3-2 (17-25, 25-23, 18-25, 25-22, 15-10)
Κόροιβος Αμαλιάδας – ΑΕΚ 3-0 (25-23, 25-23, 25-20)

16η Αγωνιστική (Σάββατο 12/3/2011)
Ν. Μουδανιά – Μεταμόρφωση 1-3 (21-25, 25-22, 21-25, 12-25)
Φοίνικας Σύρου – Μίλων 3-1 (18-25, 25-17, 26-24, 25-20)
ΣΠΑ Καρδίτσας – Νίκη Αιγινίου 3-1 (25-21, 18-25, 27-25, 25-23)
Παναχαϊκή – Παμβοχαϊκός 2-3 (25-21, 14-25, 25-21, 25-27, 07-15)
Οδυσσέας Αμαρουσίου – Κόροιβος Αμαλιάδας 3-0 (25-11, 25-19, 25-16)
ΑΕΚ – Γαλαξίας 3-2 (37-35, 16-25, 25-21, 24-26, 15-06)

17η Αγωνιστική (Σάββατο 19/3/2011)
Μεταμόρφωση – Φοίνικας Σύρου 0-3 (13-25, 21-25, 21-25)
Παμβοχαϊκός – ΣΠΑ Καρδίτσας 3-0 (25-16, 25-17, 25-20)
Οδυσσέας Αμαρουσίου – ΑΕΚ 2-3 (20-25, 25-19, 25-23, 13-25, 14-16)
Νίκη Αιγινίου – Νέα Μουδανιά 3-0 (25-22, 25-14, 25-16)
Κόροιβος – Παναχαϊκή 0-3 (14-25, 19-25, 18-25)
Μίλων – Γαλαξίας 3-1 (17-25, 25-21, 12, 14)

18η Αγωνιστική (Σάββατο 26/3/2011)
Φοίνικας Σύρου – Νίκη Αιγινίου 3-1 (25-13, 23-25, 25-19, 25-17)
Νέα Μουδανιά – Παμβοχαϊκός 0-3 (15-25, 14-25, 14-25)
Παναχαϊκή – Οδυσσέας Αμαρουσίου 0-3 (23-25, 19-25, 21-25)
ΣΠΑ Καρδίτσας – Κόροιβος 3-0 (25-22, 25-18, 25-21)
ΑΜΟ Γαλαξίας – ΑΣΠ Μεταμόρφωσης 3-0 (25-22, 25-17, 25-21)
ΑΕΚ – Μίλων 3-2 (20-25, 25-21, 22-25, 25-23, 23-21)

19η Αγωνιστική (Σάββατο 2/4/2011)
Παναχαϊκή – ΑΕΚ 3-0 (25-19, 25-23, 25-17)
Παμβοχαϊκός – Φοίνικας Σύρου 2-3 (25-21, 25-16, 23-25, 16-25, 13-15)
Οδυσσέας Αμαρ. – ΣΠΑ Καρδίτσας 3-1 (16-25, 25-23, 25-21, 25-19)
Νίκη Αιγινίου – Γαλαξίας 3-0 (25-19, 25-16, 25-23)
Κόροιβος – Νέα Μουδανιά 3-0 (27-25, 25-23, 25-23)
Μεταμόρφωση – Μίλων 3-2 (21-25, 25-23, 21-25, 25-20, 19-17)

20ή Αγωνιστική (Σάββατο 9/4/2011)
Ν. Μουδανιά – Οδυσσέας Αμαρουσίου
Φοίνικας Σύρου – Κόροιβος Αμαλιάδας
Γαλαξίας – Παμβοχαϊκός
Μίλων – Νίκη Αιγινίου
ΣΠΑ Καρδίτσας – Παναχαϊκή
ΑΕΚ – Μεταμόρφωση

21η Αγωνιστική (Σάββατο 16/4/2011)
Παναχαϊκή – Ν. Μουδανιά
Οδυσσέας Αμαρουσίου – Φοίνικας Σύρου
Κόροιβος Αμαλιάδας – Γαλαξίας
Παμβοχαϊκός – Μίλων
Νίκη Αιγινίου – Μεταμόρφωση
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΕΚ

22η Αγωνιστική (Σάββατο 30/4/2011)
Ν. Μουδανιά – ΣΠΑ Καρδίτσας
Φοίνικας Σύρου – Παναχαϊκή
Γαλαξίας – Οδυσσέας Αμαρουσίου
Μίλων – Κόροιβος Αμαλιάδας
Μεταμόρφωση – Παμβοχαϊκός
ΑΕΚ – Νίκη Αιγινίου